Psów, Lęk przed Głośne dźwięki.

Psów, Lęk przed Głośne dźwięki.

 

Czy można coś zrobić, żeby pies się tak nie bał? Tak,  Doggy Friends Psów - Pies ochrona sluchu! Psy boją się grzmotów i jest ich cecha wspólna. Strach przed grzmotami zazwyczaj objawia się szczekaniem, chowaniem się, skomleniem a nawet oddawaniem moczu. Nikt tak naprawdę nie wie, dlaczego psy tak boją się grzmotów. Wydaje się, że u niektórych ras strach przed grzmotami występuje znacznie częściej niż u innych. Lęk przed grzmotami trudno jest leczyć, ale warto próbować, ponieważ lęk zazwyczaj pogłębia się wraz z wiekiem.

Lęk przed Głośne dźwięki (​Psów Pies).

Dla wielu psów jest on jednak przerażający. Psy bardzo często reagują strachem na głośne, niespodziewane hałasy. Oprócz grzmotów, tego rodzaju reakcję mogą u nich wywołać fajerwerki, strzały z broni palnej, strzelanie z gaźnika samochodu albo jakikolwiek inny nagły dźwięk. Nie jest przypadkiem, że w Stanach Zjednoczonych najwięcej psów ucieka 4 lipca, kiedy to mają miejsce pokazy sztucznych ogni.

 


Psów-Lęk-przed-Głośne-dźwięki.

 

Przyczyny strachu przed głośnymi dźwiękami.
Ludzie wiedzą, że grzmoty są w pełni naturalnym zjawiskiem. U wielu zwierząt, także u psów, każdy głośny dźwięk może jednak wyzwolić pierwotny strach. Zwierzęta nie łączą błyskawic z hukiem grzmotów. Z ich perspektywy hałas dobiega ze wszystkich stron, więc nie mogą się przed nim nigdzie ukryć.

Możesz także rozważyć użycie bezpiecznych dla psów zatyczek dla uszu ( Doggy Friends Psów - Pies ochrona sluchu!) , aby zmniejszyć intensywność dźwięków. Może się okazać, że to wystarczy, aby zapobiec reakcji ucieczkowej. Pies przestal atakowac zrodlo halasu.


Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji Doggy Friends Psów  ochrona sluchu!psow-ochrona-sluchu-pies

-MuzykaMotorSenPływaniaPiesSamolot


www. ochronasluchu.com   info@hearingprotectionshop.com

  • -11%

    Pies ochrona sluchu.
    Pies ochrona sluchu.

    Jeśli przejawy lęku są bardzo nasilone - pies trzęsie się, dyszy i ślini, a w dodatku na co dzień boi się innych hałasów, sylwestrowym, czy strzałów, należy zastanowić się odpowiednio Doggy Friends Pies ochrona…

    € 78,95 € 69,95
© 2010 - 2024 hearingprotectionshop | sitemap | rss | ecommerce software - powered by MyOnlineStore