Psów - Pies ochrona sluchu.

Psów - Pies ochrona sluchu.  

Pies-ochrona-sluchu.


 

Jeśli przejawy lęku są bardzo nasilone - pies trzęsie się, dyszy i ślini, a w dodatku na co dzień boi się innych hałasów, sylwestrowym, czy strzałów, należy zastanowić się odpowiednio Doggy Friends Psów - Pies ochrona sluchu.

Większość psów cierpi na nadwrażliwość dźwiękową, czyli po prostu boi się głośnych dźwięków i huków. Trzeba pamiętać, że psy posiadają dużo bardziej czuły słuch niż my, ludzie. Ostrość słuchu psa w zakresie niskich częstotliwości jest zbliżona do ludzkiej. Największe różnice w słyszeniu pomiędzy psem i człowiekiem występują na wysokich częstotliwościach. Człowiek może słyszeć dźwięki do  20000 herców. Psy słyszą dźwięki o znacznie wyższej częstotliwości  47000-65000 herców, w zależności od rasy czy typu psa. Nic więc dziwnego, że grzmoty piorunów, czy huki petard mogą być dla psów dużym stresem.  Wszystkie te czynniki mogą prowadzić do obniżenia poczucia komfortu psa, strachu, a nawet ataku paniki. należy zastanowić się odpowiednio Doggy Friends. Pies ochrona sluchu. 

Psów - Pies nie boi się większości głośnych dźwięk. 

  Obwód głowy
Doggy Friends Dla małych psówRozmiar mały16 - 28 cm
Doggy Friends Dla średnich psówŚredni rozmiar29 - 38 cm
Doggy Friends Dla dużych psówRozmiar Duża39 - 64 cm
ochrona-sluchu-pies

-MuzykaMotorSenPływaniaPiesSamolot


www. ochronasluchu.com

 

  • -11%

    Pies ochrona sluchu.
    Pies ochrona sluchu.

    Jeśli przejawy lęku są bardzo nasilone - pies trzęsie się, dyszy i ślini, a w dodatku na co dzień boi się innych hałasów, sylwestrowym, czy strzałów, należy zastanowić się odpowiednio Doggy Friends Pies ochrona…

    € 78,95 € 69,95
© 2010 - 2023 hearingprotectionshop | sitemap | rss | ecommerce software - powered by MyOnlineStore