Psów - Pies ochrona sluchu.

Psów - Pies ochrona sluchu.  

Pies-ochrona-sluchu.

Jeśli objawy lęku u psa są szczególnie nasilone, takie jak drżenie, trudności z oddychaniem, nadmierna ślinotok oraz codzienny strach przed hałasami, takimi jak te podczas sylwestra czy huku wywoływanego przez strzały, warto rozważyć korzystanie z produktu Doggy Friends Psów - Ochrona Słuchu.

Przede wszystkim należy pamiętać, że większość psów jest nadwrażliwa na dźwięki i hałasy. Ich słuch jest znacznie bardziej wyrafinowany niż u ludzi. Zwierzęta te mają szczególnie wyostrzony słuch w niskim zakresie częstotliwości, zbliżony do ludzkiego słuchu. Główne różnice w zakresie słyszenia pomiędzy psami a ludźmi występują w wysokich częstotliwościach. Psie uszy potrafią odebrać dźwięki o częstotliwościach od 47000 do 65000 herców, w zależności od rasy i typu psa. Dlatego nie jest niczym zaskakującym, że huk petard czy grzmoty piorunów mogą wywołać duży stres u psów. Wszystkie te czynniki mogą prowadzić do znacznego dyskomfortu, strachu, a nawet ataków paniki u naszych czworonogich przyjaciół.

Warto więc zastanowić się nad rozważnym wykorzystaniem produktu Doggy Friends Psów - Ochrona Słuchu, szczególnie jeśli nasz pies nie znosi głośnych dźwięków.

  Obwód głowy
Doggy Friends Dla małych psówRozmiar mały16 - 28 cm
Doggy Friends Dla średnich psówŚredni rozmiar29 - 38 cm
Doggy Friends Dla dużych psówRozmiar Duża39 - 64 cm
 

ochrona-sluchu-pies

-MuzykaMotorSenPływaniaPiesSamolot


www. ochronasluchu.com

 

  • -11%

    Pies ochrona sluchu.
    Pies ochrona sluchu.

    Jeśli przejawy lęku są bardzo nasilone - pies trzęsie się, dyszy i ślini, a w dodatku na co dzień boi się innych hałasów, sylwestrowym, czy strzałów, należy zastanowić się odpowiednio Doggy Friends Pies ochrona…

    € 78,95 € 69,95
© 2010 - 2024 hearingprotectionshop | sitemap | rss | ecommerce software - powered by MyOnlineStore