Zatyczki Do Uszu Sporty Motorowe

Zatyczki Do Uszu Sporty Motorowe / ochrona sluchu​

Zatyczki-Uszu-Sporty-Motorowe


www.ochronasluchu.com

Jazda na motocyklu to pasja wielu z nas, ale czy zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie dbanie o nasz słuch podczas tej przyjemności? Czy po długiej podróży na motorze zdarza ci się odczuwać, że wciąż jesteś na drodze? Podczas jazdy motocyklem nasze komórki włoskowe w uchu muszą znosić ogromny poziom hałasu i potrzebują czasu na regenerację. Jeśli po takiej jeździe odczuwasz szum w uszach, może to oznaczać, że pewne komórki włoskowe zostały uszkodzone. Zatyczki do uszu Eartech Uniplug zostały specjalnie zaprojektowane, aby chronić nasz słuch podczas jazdy na motorze. Mogą być również używane podczas innych sportów i wydarzeń związanych z motoryzacją.

Jazda w ruchu ulicznym wymaga jednak zachowania ostrożności i umiarkowanego izolowania się od otaczającego dźwięku. Dlatego zatyczki do uszu Eartech Uniplug wyposażone są w specjalny filtr akustyczny, który redukuje jedynie uciążliwy hałas spowodowany przez wiatr.

Co więcej, wkładki przeciwhałasowe Eartech Uniplug posiadają otwarty filtr akustyczny, który minimalizuje uczucie izolacji i pozwala na naturalne oddychanie ucha.

Nawet po wielogodzinnych podróżach zatyczki te nie powodują nieprzyjemnego uczucia "klejenia" się w kanale słuchowym, a ryzyko nadmiernego gromadzenia się woskowiny jest minimalne. Dzięki nim możesz cieszyć się jazdą na motorze, zachowując pełną ochronę słuchu.

 

 

      zatyczki-uszu-ochrona-sluchu-sporty-motorowe

 

Czym wyróżniają się te zatyczki w porównaniu do innych dostępnych na rynku? Stopery do uszu Eartech Uniplug charakteryzują się brakiem nieprzyjemnego ucisku w kanale słuchowym. Zostały one wykonane z niezwykle miękkiego materiału termoplastycznego, który reaguje na ciepło ciała i w ciągu kilku minut doskonale dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego.


 

Sporty-motorowe-ochrona-sluchu-zatyczki-Uszu

-MuzykaMotorSenPływaniaPiesSamolot


www.ochronasluchu.com

© 2010 - 2024 hearingprotectionshop | sitemap | rss | ecommerce software - powered by MyOnlineStore