Zatyczki Do Uszu Sporty Motorowe

Zatyczki Do Uszu Sporty Motorowe / ochrona sluchu​

Zatyczki-Uszu-Sporty-Motorowe


www.ochronasluchu.com

 

Wszyscy wiemy jak ważny jest dla nas słuch, ale czy wiemy jak odpowiednio o niego zadbać podczas jazdy na motocyklu? Czy po zakończeniu długiej podróży motocyklem masz wrażenie jak byś dalej był na drodze? Podczas jazdy motocyklem komórki włoskowe w uchu muszą znosić bardzo duży hałas i potrzebują dużo czasu, aby się zregenerować. Jeśli po jeździe motocyklem czujesz pisk w uchu oznacza to, że niektóre komórki włosowe zostały zniszczone. Zatyczki do uszu Eartech Uniplug zostały zaprojektowane specjalnie, aby chronić słuch podczas jazdy motocyklem. Mogą być stosowane również w trakcie uczestniczenia w innych sportach czy imprezach motorowych.

Ochrona sluchu  - Zatyczki Do Uszu Sporty Motorowe

W ruchu ulicznym bardzo niebezpieczne jest całkowite odizolowanie się od otaczającego nas dźwięku. Dlatego zatyczki do uszu Eartech Uniplug mają specjalny filtr akustyczny, który tłumi tylko szkodliwy i uciążliwy hałas powodowany przez wiatr.

Ponadto wkładki przeciwhałasowe Eartech Uniplug posiadają otwarty filtr akustyczny, który niweluje uczucie izolacji i pozwala uchu oddychać.

Nawet po wielogodzinnym używaniu tych zatyczek, nie występuje nieprzyjemne "klejenie" w kanale słuchowym i nie ma ryzyka nadmiernego wytwarzanie woskowiny.

 

      zatyczki-uszu-ochrona-sluchu-sporty-motorowe


 

Co wyróżnia te zatyczki od innych dostępnych na rynku? Stopery do uszu Eartech Uniplug nie powodują nieprzyjemnego nacisku na kanał słuchowy. Wykonane są z niezwykle miękkiego, termoplastycznego materiału. Wykorzystuje on ciepło ciała i w przeciągu kilku minut idealnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego.Sporty-motorowe-ochrona-sluchu-zatyczki-Uszu

-MuzykaMotorSenPływaniaPiesSamolot


www.ochronasluchu.com

© 2010 - 2023 hearingprotectionshop | sitemap | rss | ecommerce software - powered by MyOnlineStore